~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 
 

 Hlavní brána

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Hlavní brána   Fri Nov 06, 2015 11:11 pm

Hlavní brána Satsuki, jediný známý vstup do této tajemstvími opředené vesnice a podle všeho také jediná možnost, jak její hranice překročit. Je tomu možná těžké uvěřit, ale Satsuki patří mezi jedno z nejbezpečnějších míst v širém známém okolí a kdo neprojde přísnou kontrolou, jež funguje 24 hodin denně, nemá možnost jakkoliv toto místo narušit. I kdyby se jednalo o vysoko postavenou osobu, která by díky tomu mohla přijít o životně důležitou schůzku. Navíc, všichni cizinci, kteří nemají udělenou zvláštní výjimku, mají vstup s jakýmkoliv vybavením nebo zbraněmi zakázanou a vše je nutné u brány odevzdávat, načež jim vše na stejném místě bude předáno po znovu opuštění Satsuki. Je to z toho důvodu, že jako pohraniční část údolí Jinsei no Sanbe a první obraná linie v případě jakéhokoliv napadení, musela vesnice zavést jistá obraná opatření, jež by jí mohli poskytnout případnou taktickou výhodu. Hlavní součástí toho je samozřejmě obrovská kamenná hradba, jež obíhá všechny části vesnice, jež jsou přístupné z pevniny a její výška a šířka přesahuje několik desítek metrů. Samotná brána je pak tvořena z tvrzené ocele a na její otevření je nutný velice složitý kladkový systém zavedený přímo v útrobách hradeb. Říká se, že samotné hradby z vnitřní strany jsou navíc opředené různými chodbami a tajnými vstupy a úkryty pro případy nejvyšší nouze. To jsou však jenom čisté spekulace. Není skutečně známo, proč je vstup do Satsuki tak složitý a z jakého důvodu hradby nelze ani nikterak přeletět nebo přeskočit. Ale vzhledem ke specializaci shinobi v Satsuki je dosti možné, že si tuto výsadu vlastnoručně opatřili a rozhodně by nebylo dobré, aby někdo jejich obranu zkoušel nebo tyto povídačky si mínil potvrdit.


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
Numnum
Nováček
Nováček
Numnum

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 04. 15


  : Kichiro Kita | Secret
 : 1
 :
0/2000  (0/2000)

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Sat Nov 07, 2015 2:09 pm

Cesta bola naozaj tichá, ale to mu vlasten vyhovovalo. Aspoň sa dokázal vyhnúť hlúpim poznámkam zo strany tej ženy čo mu dokonale vyhovovalo keďže nemal náladu moc počúvať jej uštipačné poznámky. Kichiro si takto mohol aspoň užiť kľud, pohodu a tečúcu rieku ktorá ich skoro celý čas sprevádzala až k hlavnej bráne. Keď sa ale konečne tá žena rozrozprávala o tom, že vlastne nevie prečo on a že nemá žiadne detaili začal byť Kichiro trocha podozrievavý. "Takže, žiadne detaili ohľadom mňa, zvláštne. V každom prípade môžem vždy odísť keď sa mi to nebude zdať." Prebleslo mi hlavou keď si náhle všimol, že tá žena začala pridávať do kroku. Prv tomu nevenoval veľkú pozornosť no potom si len hlasne povzdychol a začal pomaly taktiež pridávať. "To asi bude znamenať, že sme blízko dediny, že ?" Pomyslel si okamžite načo konečne dorovnal krok onej ženy. "Kam sa tak ženieš ? Myslel som, že spolu môžeme stráviť krásne tiché chvíľe. Už mi začali chýbať tvoje sprosté poznámky počas tej cesty." Prehlásil uštipačne smerom na ženu keď šiel konečne zarovno nej. Vedel čo sa stane keď bude moc rozprávať no taktiež vedel, že sa to ešte neblíži i keď si nejaké slová bude musieť šetriť aj na iné veci než na popichovanie sa s touto... ženou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Satsuki
Genin
Genin
Satsuki

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 17. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Sat Nov 07, 2015 3:50 pm

"Snáď tam už čoskoro budeme." Preletelo mi hlavou popri tom ako som ignorovala neustále kecy Akia. Nebolo moc ľahké ho ignorovať, ale stačilo sa len viac venovať okoliu a vlastným myšlienkam o tom ako by som ho teraz asi najradšej zadusila a mohol si hovoriť koľko chcel. Obvykle som síce nemala takéto myšlienky, no pokiaľ by som ho neustále počúvala, asi by to ani moje fakt dosť pokojné nervy nevydržali. Jediný dôvod prečo vlastne aj držali bol ten, že len kecal a aspoň sa nesnažil liezť do mojej osobnej zóny, kam som si pustila jedine rodičov. I keď som ho nechcela mať za chrbtom, chcela som túto cestu s ním mať čo najskôr za sebou, takže som fakt pridala do kroku až som sa nakoniec rozbehla a bežala som napred. Nezaujímalo ma či so mnou bude držať krok alebo nie.. ak si vôbec všimol, že si tam brblal už len pre seba, keďže čas bol pre mňa dosť dôležitý a čím skôr by som tam prišla, tým skôr by som sa ho zbavila. Jeho prehlásenie o tom, že budeme najlepší priatelia sa ku mne ešte matne dostalo, keďže všetko kričal s tým svojím až neľudským elánom. Našťastie som sa po ceste nemohla stratiť vzhľadom na to, že pokiaľ sa človek držal cesty, vždy ho tá cesta doviedla na nejaké miesto. Po pár minútach som už ďaleko pred sebou zahliadla obrovské hradby Satsuki. Nikdy pred tým som tu ešte nebola, takže toto bude vlastne moja prvá rovno pracovná návšteva. Keď sa zhruba po ďalších piatich minútach predo mnou začali rysovať dve postavy, spomalila som tak aby som sa k nim moc nepriblížila, napravila si kapucňu a dala ruky opäť do vačkov ako som to robila vždy keď som normálne chodila. Mierne som sklopila hlavu no nie moc, aby som na nich stále aspoň periférne videla a pokračovala som pokojne a aspoň na chvíľku v tichosti smerom k bráne. "Bože, to je ticho.." Uľavilo sa mi trochu a pokojne som teda pokračovala ďalej udržujúc značný odstup medzi mnou a tými dvomi postavami ďalej predo mnou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Sat Nov 07, 2015 6:10 pm


Brána jako vždy byla samozřejmě zavřená a střežilo jí několik desítek shinobi. Stačilo jen, aby se nějaký neznámý cizinec k ní jen na moment přiblížil a okamžitě by byl obklopen hlídkou, která jej musela prověřit a také zjistit, co tu vlastně pohledává. O příchodu obou dvoučlenných skupinek však musela být podána informace, jelikož se ani jedno z běžných opatření nekonalo. Naopak, když se k bráně začal přibližovat Kichiro se Seiko a následně i Shizuka s Akiem, který je mezi tím zvládli dohnat, všechna stráž, která jim stále v cestě ustoupila stranou, načež se sám ocelový kolos začal s dunivými otřesy otevírat. Nebylo ale nutné rozevřít celou bránu, díky čemuž vznikl jen úzký průchod, kterým mohlo s klidem na šířku projít ze pět mužů. I přesto však nebyla cesta z cela volná a jak Kichiro, tak i Shizuko si mohli povšimnout jak se k nim od brány blíží nějaký stín. Ten se za malou chvíli vyjasnil a oni mohli zjistit, že se jednalo o nějakého mladého shinobiho, který nemohl mít více jak 16 let. Na tváři si zanechával neutrální výraz a ten nepominul ani v tu chvíli, kdy se dostal téměř do jejich blízkosti, kde se také nakonec zastavil.
"Zdravím, Kichiro Kita a Shizuko Takagira. Mé jméno není důležité, ale zajisté musíte vědět, že váš příchod jsme očekávali. Místo vašeho doprovodu teď převezmu já, díky čemuž není nutné, aby jste procházeli běžnou kontrolou. Byli jsme obeznámeni, že máte být vysláni na misi na ostrově Sonohoka, přičemž je nutné využít přístav v Satsuki pro vaši přepravu a zároveň tolerovat všechno vaše současné vybavení. Prosím následujte mě a já vás odvedu na místo určení" Zakončil své představení a vysvětlení bělovlasý mladí a následně jen lehce kývl jak na Seiko, tak i Akia, kterým tak dal znamení, že jejich úkol byl splněn a nadále jejich služeb není potřeba. Sám se pak mladík prudce otočil a zamířil zpět do útrob Satsuki. Samo sebou počítal s tím, že oba dva jej budou bez řečí následovat.
"Tak se měj Shi-kůůn! Určo se brzo uvidíme!" Zavolal na Shizuko Akio a se zářivým úsměvem na tváři a zběsilým máváním v tu samou chvíli zmizel v oblaku bílého kouře.
"Myslím, že se najde spousta jiných, kteří mou práci nahradí a nějak už z pohledu usoudí, s jakou veteší se to setkali" Naposled Seiko vrátila Kichirovi stejnou měrou a o pár sekund později také neslyšně zmizela. Na rozdíl od Akia však bylo možné zaslechnout jen tiché zašustění, uvidět rychlé mihnutí a místo, kde před tím Seiko stála, zelo prázdností. Oba dva ale byli jistě rádi, že od těch dvou mají už konečně klid.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
Satsuki
Genin
Genin
Satsuki

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 17. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Sun Nov 08, 2015 4:01 pm

Ako som sa pomaly blížila k bráne, naskytal sa mi čím ďalej tým lepší a detailnejší pohľad na bránu a jej hradby. Akiovi to nakoniec netrvalo tak dlho a dobehol ma, na čo sa naša a tá skupinka pred nami už priblížila k bráne natoľko, že sme už mohli vidieť niekoľko strážcov. Nikto z nich ale nekonal a len nám urobili priestor aby sme mohli prejsť cez bránu, ktorá sa pomaly začala otvárať. "Takže nie som sama, pre koho zrejme poslali." Preletelo mi hlavou pri pohľade na tých dvoch pred nami, na čo som pohľadom prešla aj tých strážcov okolo ktorých sme prechádzali. Ruky som mala stále vo vačkoch, na čo som šla trochu prikrčenejšie, keďže som bola uvoľnená a chcela som to už proste mať celé za sebou. Cesta pred nami bola takmer voľná až na jeden obrys pred nami, ktorý sa po chvíľke vyjasnil. Bol to nejaký bielovlasý chalan, ktorý vyzeral ako ďalší poslíček. Po tom ako sa zastavil kúsok od nás a predstavil sa spoločne s čím nás aj pozdravil, neutrálne som na neho pozrela, pri čom som si stále ponechávala svoj kamenný výraz. Následne na to nám začal vysvetľovať prečo tu je a čo vlastne máme za misiu, na čo nás mal doviesť na miesto určenia. "Sonohoka? Prečo by nás posielali až tam?" Spýtala som sa len samej seba, no nemala som v pláne sa to pýtať nahlas. Akonáhle sa náš nemenovaný doprovod otočil a vybral sa smerom do dediny, vykročila som asi s odstupom troch metrov za ním, na čo sa spoza mňa ozval Akio a tá druhá baba, ktorá si neodpustila utrúsiť nejakú blbú poznámku. Mlčky som sa len ohliadla aby som si ju mohla prezrieť a hlavu som následne na to otočila späť pred seba, na čo som len v tichosti sledovala toho bielovlasého chalana.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Numnum
Nováček
Nováček
Numnum

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 04. 15


  : Kichiro Kita | Secret
 : 1
 :
0/2000  (0/2000)

PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Sun Nov 08, 2015 5:21 pm

Kichirovy prišlo divné, že stráže nezatočili no len tak postávali a čakali na niečo no nemohol sa sťažovať. Keď sa začali otvárať mohutné dvere spomalil by sa uistil, že niečo naň stadiaľ nevyskočí. Na šťastie sa také nič nestalo a miesto prekvapivého útoku vyšil z brány nejaká osoba mužského pohlavia, ktorá ihneď pozdravila a vybreptala ich mená. Kichiro len pre seba pokrútil hlavou. "Je pekné, že pozná naše mená ale... je nutné to všade hovoriť ? Celá zem onedlho bude vedieť ako sa volám..." Prebleslo mu mysľou ešte predtým než si vypočul všetko čo im onen muž povedal. Hneď ako ale spomenul ostrov Sonohoka musel sa zaraziť. "Počkať, my fakt pôjdeme mimo ostrov na misiu ? Asi by som mal naozaj odísť kým je to ešte možné." Kichiro spravil krok vzad a už chcel odísť no v tom začul hlas tej nepríjemnej ženskej čo ho donútilo zastaviť na moment. Skôr než sa stihol otočiť si všimol, že okolo neho jednoducho prešla žena, zrejme Shizuko o ktorej sa zmienil onen posol. "Ona ide ďalej ? Je jej jedno čo to bude za misiu a prečo máme ísť mimo ostrov ?" Kichiro ostal zarazený. Jeho telo obklopil chlad a z čela mu stiekla kvapka potu, ktorá sa zastavila na jeho maske ktorá ju nasiakla do seba. Na malí moment zaváhal no potom spravil rozhodný krok vpred priamo za Shizuko čím ju začal v tichosti nasledovať. "Mám z toho blbý pocit... naozaj blbý. Nenechám sa však zahanbiť ženou, ktorá len tak vykročila napred."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Saisho :: Jinsei no Sanbe :: Satsuki-
Přejdi na: