~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 
 

 Midori

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Midori   Fri Apr 24, 2015 9:24 pm


~Midori~


Midori, v doslovném překladu zelená, je nejzelenější a nejživější částí údolí Sanbe Shi. Její první Hyōgi byla Hitomi Midori, která natolik milovala zelenou barvu, že se podle ní i přejmenovala. Navíc, z místa, které bylo kdysi téměř neobyvatelné, vytvořila jednu z nejhezčích současných vesnic. Bývaly to jen výčnělky skal porostlé mechem a všelijakým plevelem, které byli pozůstatky po odtržení kontinentu. Jejich struktura však byla natolik pevná, že dokázala odolat všem přírodním podmínkách a vytvořit tak jakési vodní skalní bludiště. Trvalo skutečně několik desítek let, než-li bylo Midori kompletně vybudované a upravené do obyvatelné podoby. To čekání však stálo za to.
Díky přímému propojení s mořem a neustálému proudění větru je ovzduší v Midoru skutečně čisté, oproti Takumi. Lze však zde naleznout i různá místa, kde se člověku naskýtá skutečně překrásný výhled. Je to unikát, něco podobného nalézt právě na ostrově Sonohoka, ale to nám zároveň dokazuje, že nic v tomto světě není nemožné.
Z rychlého shlédnutí této vesnice by jste soudili, že většina staveb se nalézá na povrchu. Po většinou jsou to však jen přístupové části nebo budovy, u kterých je volný prostor nutný. Vše ostatní je zabudováno přímo ve skalách Midori, na kterých je celý základ vesnice postaven. Jsou to kilometry chodeb a pečlivě vyvrtaných místností, které se navzájem různě kříží. Vše je navíc propojený dlouhými provazovými mosty, které zabraňují narušení struktury případného těžšího materiálu z důvodu proudění větru. I když ale celková pevnost vesnice není zpochybňována, vše je pro větší bezpečí zpevněno speciálními pečetícími technikami, které mají zabránit dalšímu poškozování.

V části Midori po většinou můžete nalézt shinobi, kteří se přímo specializují na vzdušné průzkumy, ale také obranu míst, které si to přímo vyžadují. Jsou zde proto vybudována různá kontrolní stanoviště, zařízení pro správu, ale také ubytovny, ve kterých tito lidé přebývají. Počítají se do toho samozřejmě i různé rodiny, popřípadě klany nebo organizace, které jsou na takovéto úkoly specializovány. Jejich podpora je pro všechny velice důležitá a bez jejich ochrany by spoustu věcí nemohlo fungovat. Navíc, tato vesnice si i přímo najímá různé shinobi z ostrova Saisho, kteří jsou zde také ubytování a spolu s ostatními plní rozkazy Hyōgi, kterému je celé Midori podřízeno. Je to z toho důvodu, že i přes všechny zaopatření nemá tato část Sanbe Shi dostatek specializovaných průzkumných nebo zásahových jednotek, díky čemuž není pak možné plnit naplno své povinnosti. Naopak ale své služby nabízí i samotnému ostrovu Saisho, který je kdykoliv může využít, pokud to současná situace dovoluje. To nic, ale nemění na tom, že Midori je hlavní obranou, ale i útočnou jednotkou celé této shinobi aliance a právě oni jsou ti, co mají za úkol veškeré situace zajistit vždy jako první. Z toho důvodu je to taky vesnice z nejvíce nestálým počtem populace ze všech šesti současných.~Moyojo~


~Hodnost: Hyōgi
~Pohlaví: ♂ Muž
~Věk: Neznámý
~Výška: 178 cm
~Váha: 59 kg
~Elementy: Neznámý

~Popis~

Moyojo, člověk, který je snad ještě více záhadný, než samotný Shikage. Většina věcí o něm není známa a ta, která ano, nemusí být správná. Nikdo v životě neviděl jeho tvář, kterou neustále zakrývá bílá maska, ale zároveň ani nikdo v život neviděl, jak vlastně vypadá pod tím svým hábitem. Je to tichý člověk, kterému však není radno odporovat. Říká se, že mu je jedno, jestli někoho zabije, zmrzačí nebo cokoliv jiného, i kdyby to byl přímý podřízený. Pro něj jsou hlavní výsledky a splněné rozkazy. Nic více a ani méně.
Řekli by jste, že v dnešním světě se vaše jméno neutají, ale to by jste se divili a Moyojo je velmi zdárným příkladem. Jeho druhé jméno totiž není vůbec známo a nikdy také nebylo. Ke svému postu se dostal také velice zvláštním způsobem. Předchozí radní zkrátka před třemi lety záhadně beze stopy zmizel a už se neobjevil. Jeho místo okamžitě na doporučení samotného Shikageho nahradil právě Moyojo, který se objevil, neznámo odkud a neznámo jak. Do své role se ale ihned vžil a své povinnosti plnil řádně a s překvapivě dobrými výsledky. Možná za to mohl i ten fakt, že většina lidí, která s ním musela dennodenně přicházet do kontaktu se ho zkrátka bála. Nikdo však nikdy neřekl, co je vlastně na něm tak zvláštního nebo děsivého, že i ti nejzkušenější shinobi se báli o něm říct jediné špatné slovíčko. Jeho samotné schopnosti totiž byli ještě větší záhadou než-li to, jak vůbec vlastně vypadá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
 
Midori
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Sonohoka :: Sanbe Shi :: Midori-
Přejdi na: