~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 
 

 Shigeru

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Shigeru   Sat Apr 25, 2015 3:20 pm


~Shigeru~


Shigeru je největší a nejlidnatější části údolí Sanbe Shi. Tato vesnice totiž vznikla jako úplně první, při osídlení ostrova Sonohoka. Její velikost a celkový rozvoj se postupem času různě měnil, jak se počet původních obyvatel rozrůstal, až do podoby, jakou ji známe dnes.
Shigeru je hlavním místem, které se stará o chov různých zvířat, zemědělství a o dodávku potřebných zásob ostatním částem údolí. Proto také jako jediná má přístup k různým místům ostrova, jež jsou určená právě pro účel zajištění potravin a mají proto uzpůsobenou vegetaci. Pro všechny ostatní je nařízený přísný zákaz vstupu a platí to i pro obyvatele, kteří v Shigeru sice přebývají, ale nemají patřičné oprávnění. Tento fakt je skutečně bedlivě kontrolován a všechna vyhrazená místa jsou pod neustálým dohledem. Je to z toho důvodu, že ostrov Sonohoka už tak nemá dostatek potřebných zásob pro obživu všech lidí a musí využívat velkou podporu od ostrova Saisho a pokud by byla vhodná místa pro pěstování znehodnocována, celou situaci by to jen zhoršilo.
V této části Sanbe Shi můžete naleznout veškeré shinobi, klany, ale i rodiny, jejich zaměření by nemělo plného využití v ostatních více specializovaných vesnic. Zde jsou navíc větší možnosti pro vybudování jistého zázemí, které je možno nadále rozšiřovat a zvyšovat tak své vlastní postavení. Čím byl totiž člověk bohatší a uznávanější, tím se i narůstala jeho moc, především, pokud svými financemi dostatečně přispíval na další celkový rozvoj. Shigeru je navíc také jakými si hranicemi, který dělí zbytek ostrova a samotné údolí. Je velice dobře opevněné a rozdělené do několika různých částí, z čehož každá má své vlastní osazenstvo a význam. V případně nutnosti je ale hlavní taktickou základnou, kam se přesouvají všechny potřebné síly, které se dále rozesílají na nejnutnější místa a jejich další pohyby jsou neustále monitorovány.
Díky tomu však si v této vesnici lidé o sobě trochu více myslí a nenahlíží na význam ostatních obydlených míst Sanbe Shi. Naplatí to samozřejmě pro všechny, ale bohužel je tato myšlenka v povědomí všech velice silně rozšířena.

Shigeru před několika lety čelila vážnému problému, kdy došlo k překvapivému útoku a díky následným bojům byla jeho struktura dost silně narušena. Tektonické desky se dali znovu do pohybu, jelikož jejich posun nebyl ještě naplno ustálen a z toho důvodu v jedné jeho části začala vznikat obrovská prasklina, která pohlcovala vše, co jí stálo v cestě. Za pomocí shinobi z Takumi a pečetících jednotek z ostrova Saisho, se však další posun praskliny podařilo zastavit. Náprava škody, ale nebyla už tak jednoduchá. Po delší době zkoumání bylo zjištěno, že další manipulace a případná úprava terénu by celou strukturu ještě více narušilo, což by mělo za následek samotné odtrhnutí a následné pohlcení celého Shigeru. Z toho důvodu tedy byli učiněny všechny opatření, aby se nadále tato trhlina nerozšiřovala a k této katastrofě tak nedošlo. Veškerá její rozloha pak byla oplocena a opravy vesnice proběhli jen kolem ní. Toto místo se pak přidalo k dalším mnoha, když byl nařízen zákaz vstupu pod trestem vyhoštění nebo případného trestu smrti.~Sukoshi Kemuri~

~Hodnost: Hyōgi
~Pohlaví: ♂ Muž
~Věk: 56
~Výška: 161 cm
~Váha: 41 kg
~Elementy: Žádný

~Popis~

Sukoshi Kemuri, asi ten nejzkaženější člověk, se kterým by jste se kdy mohli potkat. Jeho povaha by se dala shrnout do několika málo slov. Byl to arogantní, sobecký namyšlený starý dědek, který si nikdy nevážil nikoho, krom sebe samotného. Své povinnosti vždy plnil ale tak jak měl a dokázal udržet největší obydlenou část Sanbe Shi ve stavu, kdy dokázala fungovat, jak nejlépe bylo možné. To, ale nemohlo nahradit všechno to špatné, co se v něm schovávalo. Přísnost a nelítostnost s jakou Shigeru vedl byla skutečně nepochopitelná a s vlastním názorem by jste u něj opravdu nepochodili. Často se stávalo, že když byl někým ponižován a nebo znehodnocován, tak ti dotyčný mizeli a většinou se už nikdy neobjevili. Pokud ale ano, rozhodně by jste je nepoznali. Nikdo však o to nejevil větší zájem a i kdyby se někdo takový našel, vlastní strach by mu nedovolil se o to nějak více zajímat.
Naopak, jestli vaše finanční zajištění dosahovalo jistých výšin, měli jste popularitu a moc jistou. Kemuri se netajil tím, že se nechával dotovat, i když důvodem uváděl podporu a celkový rozvoj vesnice. Každý mu ale muselo být jasné, že to byl jen sprostý úplatek a většina peněz mu šla přímo do kapsy. Tak to za něj bohužel vždy bylo a vždy také bude. Kdo by se ale proti tomu postavil, dokud tento systém nějak fungoval a lidem v Shigeru se relativně dobře žilo. Každý tak totiž mohl svým způsobem dosáhnout svého a dalo mu to jen pramálo práce. A komu se to nelíbilo, ten si klidně mohl jít svou cestou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
 
Shigeru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Sonohoka :: Sanbe Shi :: Shigeru-
Přejdi na: