~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 
 

 Satsuki

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Satsuki   Mon Apr 27, 2015 2:40 pm


~Satsuki~


Satsuki je pohraniční vesnici na ostrově Saisho a má za úkol hlídat hranice vstupu do údolí a zároveň monitorovat veškerou situace v celém Jinsei no Sanbe. Její populaci převážně tvoří různé klany a rodiny ze specifickými schopnostmi, ale také shinobi, specializující se na senzibilství, bariérové techniky a také samozřejmě pečetění. Díky tomu mají nespočet možností pro vytvoření obraného zaopatření, proti případnému násilnému vniknutí. Jejich smyslům neunikne skoro nic a nikdo a bez povolení je velice těžké tento bezpečností systém překonat Proto také není divu, že samotná část Satsuki úzce spolupracuje s vesnicí Midori a navzájem si různým způsobem vypomáhají. Pokud by totiž tato vzájemná výpomoc nefungovala jak doposud, nemohli by tyto bezpečnostní sítě zajistit maximální komplexní ochranu, jež je v této době nutná. Většinu problémů a záležitostí, které je nutné vyřešit, si Satsuki nechává pro sebe a do okolí zrovna moc informací nevypouští. Celkově jejich činnosti spadají pro přísné utajení, o kterých kolikrát ani samotné vedení vůbec nic neví. Pro větší bezpečnost je bohužel tato opatrnost nutná a samotné Midori na tom není o nic lépe. Kdykoliv toto spojenectví, mezi shinobi z ostrova Saisho a ostrova Sonohoka může dojít ke svému konci a v takovém případně musí být každá část, zodpovídající za bezpečnost obyvatel, naprosto připravena. Pokud by je totiž dokázalo cokoliv překvapit, mohlo by to hrát v roli v celkové převaze případného konfliktu.

Satsuki je rozlohou menší vesnice, která je však velice dobře zajištěná. Ve většině případů dokáže být totiž naprosto soběstačná, díky čemuž mohou co nejvíce omezit případné narušení bezpečnosti při doručování zásob a nebo jiných nutných záležitostí. Její základy jsou vybudované v jakési propadlině, jejíž strany vytváří kamenné útesy, které zajišťují jak ochranu, tak i špatný přístup zvenčí. Proto je nutné využívat hlavních přístupových cest, jejichž dohled je samozřejmě prioritou. Existují samo sebou i jiná místa a tajné tunely přímo ve skalách, které slouží jako únikové východy, úkryty nebo pro nečekané situace, které mohou nastat. O jejich povědomí, se ale prostý člověk skutečně jen těžko dozví.
Na první dojem je celé Satsuki nedostatečně vybavené a také málo lidnaté, z čehož jejich populace je velice nestálá. Shinobi jsou totiž vystavovaný neustálému nebezpečí při plněních svých povinností, u kterých je ztráta na životech bohužel stoprocentní jistotou. Ale ani zdaleka by si neznalý jedinec nedokázal představit jak složitá a propletená síť různých organizací a skupin to je. Jejich základy a sídla by jste však na povrchu nenašli. Jsou to obří místnosti a cesty vybudované přímo v podzemí nejen pod samotnými základy vesnice, ale i samotného jezera. Celkový rozsah dokonce dosahuje čtyřnásobku toho, co je možné pozorovat ze samotného povrchu. A tam také právě přebývá i většina těch, jež dennodenně nasazují své životy za druhé a nikdy nikdo se o nich vlastně ani nedozví. Každý s tímto faktem ale počítá a své povinnosti vykonávají s hrdostí a ctí, že mohou budovat základy pro nové generace. To je totiž jejich cesta shinobi.~Yori Megumi~~Hodnost: Hyōgi
~Pohlaví: ♀ Žena
~Věk: Neznámý
~Výška: 168 cm
~Váha:  52 kg
~Elementy: Katon

~Popis~

Yori Megumi je drsná žena, které není radno odporovat. Kdysi dávno bylo spousty mužů, který chtěli získat její přízeň, bohužel si neuvědomovali, s kým si zahrávali. Dnes už každý ví, jak se věci mají a rozhodně ji díky jejímu pohlaví ani trochu nepodceňují, spíše naopak. Je to ten typ, který se nebojí vrátit ránu a do všeho se vrhá po hlavě, i když s patřičným plánem a jistou dávkou obezřetnosti. Vesnici Satsuki pod svá křídla nedostala z toho důvodu, že by nedokázala své lidi vést a patřičně promýšlet všechny potřebné detaily pro ten nejlepší výsledek, jakého je možné dosáhnout. Naopak byla velice inteligentní a pečlivá, díky čemuž nic nenechávala náhodě. Satsuki si v tomto případě lepšího Hyōgi nemohla přát.
Přes svou tvrdou slupku byla uvnitř Yori milá a svým způsobem i sympatická. Dokázala spoustu věcí pochopit, pomoci tam, kde to bylo potřeba, ale i podpořit ty, jenž na ni spoléhali a dodat jim tak nové naděje, či ztracené odvahy. Byla to pravá vůdkyně každým coulem a nikdy nezůstávala v pozadí. Všem dokazovala i svou silou a schopnostmi, že si své místo zaslouží a když si něco umane, tak toho také dosáhne.V bitvách jste ji vždy mohli naleznout v první linii a všechny její věrný shinobi hned v závěsu. Od každého by jste totiž slyšeli jen jediné, "Obětoval/a bych pro ni vlastní život!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
 
Satsuki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Saisho :: Jinsei no Sanbe :: Satsuki-
Přejdi na: