~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 
 

 Hiroki

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Hiroki   Mon Apr 27, 2015 5:11 pm


~Hiroki~


Na první dojem ne zrovna moc velká a ani zajímavá část údolí Jinsei no Sanbe. Vesnice Hiroki však skrývala mnohé taje, o kterých se každému mohlo jen zdát. Její prioritou byli především výzkumy, týkající se celého Ostrova Saisho. Ten sám o sobě poskytoval dost materiálu k bádání a vývoji různých sér, léků, ale i jedů, speciálních plynů a dalších mnoha věcí. Bylo nutné se umět bránit proti tomu, před co je tento svět stavěl a bez podpory lékařských shinobi, kteří byli nejčastěji obyvateli Hiroki, by spoustu věcí nemohlo být možné. Sám ostrov Saisho by se po čase stal totiž natolik nebezpečným, z důvodu pokroku jak živočišné tak i rostlinné říše, se kterou člověk nedržel krok, že by se stal neobyvatelným a bylo by nutné jej opustit. Tato představa byla skutečně katastrofální a bylo neodkladné této velice pravděpodobné hrozbě všemi možným způsoby zabránit. Naštěstí existovalo spousty způsobu, jak se ochránit a celkové změně prostředí přizpůsobit, ale ani na okamžik nebylo možné polevit. Každý ztracený čas by totiž mohl být milníkem mezi výhrou a prohrou této pomalé, leč smrtelné války. Už kolikrát se bylo ale možné přesvědčit, že i stvoření mohou stvořitele porazit.

Hiroki mělo skutečně velmi specifické zaměření a na rozdíl od ostatních vesnic by jste v ní málokdy nalezli i obyčejné lidi, kteří neměli nějaký zvláštní účel nebo přímo nepracovali v některé z mnoha laboratoří, výzkumných center nebo dalších zařízeních, které zde byli vybudovány. Nepočítali se samozřejmě ti, jež bylo potřeba pro každodenní běžný provoz. Po většinou času, pokud jste tady někoho potkali, tak tu buď na devadesát procent pracoval nebo zkrátka měl nějaké zařizování, které bylo nutné v této části údolí vyřídit. Byla tu však ale i třetí možnost a to mnohem horší.
Už bylo zmíněné, že Hiroki byla doslova ráj pro mediky a tak nebylo ani divu, že po čase v ní vznikla i největší a nejlepší nemocnice v celém souostroví. Kde by vás jinde čekala jistá smrt, tady by váš problém do několika dní dokázali vyřešit bez větších problémů. Proto se také veškeré vážnější zranění, úrazy nebo i onemocnění, řešili přímo v této části Jinsei no Sanbe a každému jednotlivému případu byla věnována zvláštní pozornost. Sám pacient by si nemohl přát lepší péči a jestli si někdo někdy s něčím nevěděl rady, většinou tato nemocnice byla touto odpovědí. Ale žádný shinobi, nedokáže dělat zázraky a to platilo i zde.~Hitomi Yumiko~


~Hodnost: Hyōgi
~Pohlaví: ♀ Žena
~Věk: 31
~Výška: 171 cm
~Váha:  55 kg
~Elementy: Suiton

~Popis~

Hitomi Yumiko, mladá a velice charismatická žena a však chladná jako led. Má ráda svůj pořádek, klid a rozhodně neakceptuje žádné neshody, ve své vesnici a už vůbec ne nezvané návštěvníky. O své lidi se dokázala velice dobře postarat a pokud jste ji lépe poznali nebo byla sama ochotná, ukázala vám i svou milou stránku, kterou by jste si jistě ihned zamilovali...možná. Každý den svou tvrdou prací, dokazovala všem podřízeným, jak je píle a neustálá dřina důležitá, aby dosáhli toužených výsledků nebo svého cíle, který si určili. Jejím motem vždy bylo a vždy bude, že když člověk nejde do všeho na sto procent, nemůže očekávat přeci stoprocentní výsledek. Každý medik by vám totiž potvrdil, že i ta nejmenší a nejprostější chyba, by mohla stát někoho život a věřte, na tuto chybu by jste už nikdy v životě nezapomněli a pronásledovala by vás až na do smrti. To si pak člověk dvakrát rozmyslí, jak ke svým povinnostem bude přistupovat.
Hitomi je velice schopná, i když jako většina Hyōgi docela tajemná. Vždy chodí velice slušně oblečená a moc ráda dává na obdiv své přednosti a styl pro módu. Rozhodně by jste od ní nečekali, že by mohla dosahovat nějakých excelentních výsledků, pří kterých by si náhodou mohla umazat některý ze svých topů. I přes to je však považována za tu nejkrutější kunoichi, se kterou by jste se kdy mohli střetnou a jak všichni víme, z každé pověsti je vždy alespoň něco pravdivé. Proč tedy vůbec riskovat a zkoušet její trpělivost?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
 
Hiroki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Saisho :: Jinsei no Sanbe :: Hiroki-
Přejdi na: