~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 
 

 Shibaku

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Shibaku   Mon Apr 27, 2015 5:13 pm


~Shibaku~


Shibaku, největší, nejstarší a zároveň i nejmladší vesnice údolí Jinsei no Sanbe. Její celková historie, vznik a cesta, kterou si musela projít, byla skutečně pozoruhodná a až překvapivě složitá. Žádná jiná část ostrova nebyla totiž tolikrát a tak vážně postižena, jako právě tato. Úplně prvním jménem se nazývala Temuri a bylo to také naprosto první místo, jež se stalo útočištěm, které vzniklo po téměř neodvratitelném zániku celého shinobi světa. Bylo však jasné, že jak celková populace obyvatel začne narůstat, budou muset další místa přibývat, ale také se měnit jejich poloha. Tento systém pak pokračoval několik staletí, než vznikl předchůdce Shibaku a to vesnice Ryuugori, pojmenovaná po starodávném dračím bohu, který symbolizoval sílu a moc. Její sláva ale neměla dlouhého trvání, jelikož v té době Saisho procházelo největším vývojem a předešlé generace museli čelit děsivým následkům toho, jak příroda dokázala být mocná. A i přesto, že po několika letech usilovných bojů o nastolení nového klidu, se podařilo vytrvalého nepřítele porazit, Ryuugori utrpělo těžké ztráty a nejen to. Její základy téměř neexistovali a krajina kolem ní se dočista proměnila. Dlouhý část nemožnosti úpravy půdy, obdělávání a celkového zemědělství způsobilo, že všechna potrava tohoto původu byla spotřebována a živiny ze země, potřebné pro další růst, doslova vymizeli. Na opravy škod už bylo opravdu pozdě. Proto také bylo nutné, celou tuto část údolí přesunout na jiné místo a i když dodnes ještě nejsou všechny úpravy dokončené a rostliny neměli dostatek času na plné obnovení, pokrok je znatelný a brzy se jistě vše vrátí do normálu.

Shibaku je velice rozlehlá vesnice, která má i dostatek vlhkosti, díky umístění přímo na řece. Sama voda je pak různě zadržována pro účely zavlažování a dalších podstatných věcí, pro její správný růst. Doposud se vám ale může zdát trochu vyprahlá a bez života. Čas dal možnost obnově vytrvalejší vegetaci, například stromů, kterých je v této část skutečně hojně. Ale i tak Shibaku postrádá zelenost, která v jiných částech ostrova je velice znatelná. Důvod je i ve velké míře obyvatelstva a neustálého rozrůstání, která tento vývoj jen zpomaluje. Všechny opravy a stavby navíc nejsou i po těch desítkách let dokončené, jelikož je nutné se vypořádávat i se současnými těžkým situacemi. Celkové místo bylo ale i znatelně poznamenané boji, i když ne v takové míře, jako původní poloha Ryuugori. Bude však ještě potřeba hodně píle a úsilí, než vše bude tak, jak má být.
V Shibaku můžete naleznout skutečně různou směs lidí a shinobi. Jako centrum celého Jinsei no Sanbe je tu skutečně živo a rozhodně je zde stále něco na práci. Všichni ale v rámci svých možností spolupracují a snaží se rozvoj vesnice jen posílit. Velkou váhu díky tomu tady mají i například všelijaké klany, skupiny, ale i organizace, jejichž finanční, ale i mocenská podpora je pro celkovou stabilizaci politiky velice důležitá. Na rozdíl ale od Shigeru tu vládnou jistá pravidla a rovnost, které určují hranice, díky nimž by neměl být nikdo nijak více zvýhodňován. Není sice pochyb, že ne vždy jsou tyto nařízení dodržovány, ale po většinu času je nutné vynaložit dost snahy, aby jste dosáhli jistého postavení a možnosti vlastního názoru a slova. Už jenom záleží, jak dlouho tento systém dokáže přetrvat a jestli po změně vedení nezačne Shibaku pociťovat úpadek. Současný Hyōgi se vší pravděpodobností ve své funkci nebude už dlouho a ne každá změna je dobrá. Každý ale musí doufat a udělat vše proto, aby nadále věci fungovali, jak by měli a nevznikali tak zbytečné problémy, který by tyto těžké časy ještě více nezhoršili.~Kazeki Shibaku~


~Hodnost: Hyōgi
~Pohlaví: ♂ Muž
~Věk: Neznámý
~Výška: 154 cm
~Váha:  42 kg
~Elementy:   Doton; Fūton

~Popis~

Kazeki Shibaku je velice starý muž menšího vzrůstu, který ale každém shinobimu v důchodu může jít příkladem. I přes jeho dosti pokročilý věk totiž stále vykonává své povinnosti jako Hyōgi a snaží se o co největší rozvoj vesnice. Už však nezbývá moc času, kdy bude nutné svou pozici předat dále a uvolnit tak místo nové mladé krvi. Sám už uznává, že na takovéto hašteření je už příliš starý a přeci jen tento post zastává ze všech ostatních lidí ve vedení nejdéle. Právě po něm také byla tato část údolí pojmenována, když bylo nutné vesnici znovu vybudovat a to už něco znamenalo.
Kazeki je známý jako velice přátelský člověk, který rád ostatním naslouchá a předává jim své rady a zkušenosti do života, která měl za svá léta možnost nasbírat. Je to ale i velice schopný shinobi, o kterém se vypráví spousty legend, či příběhů, jak vlastně došel ke svému jménu. Každý totiž ví, že Kazeki Shibaku není jeho pravé jméno, i když to už si nikdo dávno stejně nepamatuje. Avšak Jeho umění ovládání Fūton je skutečně neuvěřitelné a doteď je hlavním dozorcem ve vývojovém centru pro techniky na základě podstaty vzdušného elementu. Je to vlastně Hyōgi, o kterém se ví skutečně nejvíce a i o jeho schopnostech, kterými se nikterak netají. V současné době se ale vůbec pochybuje, že by už v nějaké bitvě dokázal obstát, jelikož sám má problém se udržet na nohách, natož vyjít po schodech. To už bohužel k jeho věku patří. Nikdo však nepochybuje o tom, že jeho památka se bude nést v srdcích shinobi z generace na generaci a doufejme, že i navždy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
 
Shibaku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Saisho :: Jinsei no Sanbe :: Shibaku-
Přejdi na: