~ Naruto: Unexpected Future ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

 

 Vítejte

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 29

Vítejte Empty
PříspěvekPředmět: Vítejte   Vítejte EmptySun May 03, 2015 7:12 pm

Zdravím,

vítám všechny potencionální hráče, které tato stránka zaujala. Jak jste si jistě všimli, je zde spousty věcí, které je nutné ještě dodělat, než bude moci být hra plně spuštěna. Nebojte se však, na všem se neustále pracuje, i když některé změny nejsou viditelné. V poslední době jsem měl dost práce a nebylo možné dokončit nejhlavnější věci. Proto si můžete všimnout, že některé popisy nebo obrázky jsou stejný a shodují se s popisem nebo obrázky jiných místností. Je to z toho důvodu, že jsou prozatím vytvořené jen předlohy, které budou po čase upravovány a dodělávány. V brzké době by se tu navíc měl objevit hlavní příběh a to kolem 3. až 4.5. 2015 v sekci ~Herní Informace~. Jeho obsah je už totiž zcela vymyšlený i sepsaný, ale bohužel je nutné pár věcí ještě dodělat a nakonec jej nějak designově vložit na samotnou stránku. Jistě se ale brzy dočkáte. Pro bližší informace a lepší komunikaci si mě můžete přidat na mém skypu: Mayestro691, kde mě alespoň jednou denně zastihnete.
Všem vám předem děkuji za vaši trpělivost a věřím, že vaše čekání bude stát za to.

S pozdravem,

Hl. Admin
Návrat nahoru Goto down
https://narutofuture.forumczech.com
Daimyō
Admin
Daimyō


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 29

Vítejte Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte   Vítejte EmptyMon May 04, 2015 1:20 pm

Zdravím,

do sekce ~Herní Informace~ byl vložen Hlavní příběh, který vám alespoň z části nastíní současnou dějovou linii. Doufám, že se vám bude líbit a brzy se jistě dočkáte i ostatních potřebných informací, které budu postupně přidávat.

S pozdravem,

Hl Admin
Návrat nahoru Goto down
https://narutofuture.forumczech.com
Daimyō
Admin
Daimyō


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 29

Vítejte Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte   Vítejte EmptyMon May 11, 2015 10:07 pm

Zdravím,

omlouvám se za delší neaktivitu na fóru, ale i přesto, že jsem byl minulý týden doma, nebyl čas, kdy se stránce věnovat. Každý den jsem měl skoro návštěvu, takže když bylo potřeba na něčem pracovat a byla i nálada, nebylo to možný. No a jak víte, když přijde večer, do ničeho se vám moc nechce.
Původně jsem měl v plánu, že dnes většinu věcí dokončím, abych stránku spustil alespoň do jakého si beta testu, ale únava a lenost dostála svého, takže nic dokončený nebylo. Zítra mě navíc začíná škola, což znamená ještě méně času a díky dlouhodobé nepřítomnosti a nemoci dohánění velkého množství látky, nepočítaje různého vyřizování, plus brigáda. Naopak mě ale nudné hodiny ve škole určitě donutí na stránce pracovat a díky tomu bychom se tento týden jejího spuštění určitě mohli dočkat. Mějte se mnou tedy prosím trpělivost a neustále sledujte oznámení, aby jste byli vždy v obraze.

S pozdravem,

Hl. Admin
Návrat nahoru Goto down
https://narutofuture.forumczech.com
Daimyō
Admin
Daimyō


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 29

Vítejte Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte   Vítejte EmptySun May 17, 2015 8:54 pm

Zdravím,

přináším nové informace o průběhu dokončování naší stránky. Po delší době se konečně na svět dostali ~Pravidla~, která sice nejsou kompletně dokončená, ale většinu potřebných informací v nich pro začátek naleznete. Konkrétně nejsou dodělány odvětví "Práva Hráče" a "Práva Admina". Usoudil jsem, že do začátku můžu těchto pár bodů vynechat a věnovat se dalším věcem a až později se k tomuto tématu vrátit. Zároveň v pravidlech chybí několik odkazů, které jisté části pravidel více rozepisují a dodávají vám tak další potřebné informace. Je to z toho důvodu, že dané topici doposud ještě nejsou vytvořené, ale jsou hned další na mém seznamu. Jak budou tyto důležité části doplněny, budu vás o tom ihned informovat.
Zároveň bych rád shrnul, co na naší stránce zatím můžete naleznout a co dalšího je v plánu. Ostrov Sonohoka a ostrova Saisho jsou kompletně sepsaný i se všemi údolí a jejich částmi. Na ostrově Saisho v údolí Jinsei no Sanbe chybí jen obrázek vesnice Shibaku, který je nutné ještě trochu upravit, před jeho vložením. Naopak na Ostrově Sonohoka chybí popis údolí Sanbe Shi a Shikageho. Místo toho tam můžete naleznout stejný popis jako u údolí Jinsei no Sanbe, obrázky jsou vše už změněný. Je to z toho důvodu, že jsem údolí Jinsei no Sanbe tvořil první a pak jej využíval jako předlohu, z čehož změnu popisu jsem nakonec nedokončil a nějak na něj pozapomněl. Hned jak se však tento fakt změní, určitě vás o tom informuji.
V současnosti je v plánu vytvořit veškeré potřebné kostry a celkový rozpis místnosti ~Secret~. Je to základ pro vytvoření vašeho charakteru. Hned potom by měl následován celkový popis Rolepay na této stránce a také návod pro nováčky, jak krok za krokem postupovat, s mými osobními rady a poznámkami, které by se vám do začátku mohli hodit. Po dokončení těchto všech věcí, se bude moc oficiálně otevřít beta verze stránky a pomalu se začnou přijímat charaktery. Během toho se pokusím vytvořit místnosti, navigační mapy a celosvětovou mapu, aby jste měli o zdejším prostředí trochu přehled. Přímo po čas hry pak budu dodávat různé informační a nápomocné topici, které pomohou tuto stránku uvést do lepšího provozu. O všem ale budete postupně informování, takže nadále sledujte oznámení a těším se na s vámi příjemně strávenou hru.

S pozdravem,

Hl. Admin
Návrat nahoru Goto down
https://narutofuture.forumczech.com
Daimyō
Admin
Daimyō


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 29

Vítejte Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte   Vítejte EmptySun Jun 07, 2015 10:21 am

Zdravím,

přináším nové informace ohledně vývoje celé stránky a také o postupu další práce. Za posledních několik dní byla na stránku přidaná sekce ~Secret~, kde naleznete veškeré potřebné informace, ohledně utajených informací roleplay. Zároveň je tam ale i spousta odkazů, které ještě nebyli doplněny. Je to z toho důvodu, že většina z nich není ještě vytvořená, ale na všem se pracuje. Zároveň chci ale dodat, že například ~Kostra Charakteru~ a ~Kostra Schopností~, již byla přidána. Do Kostry Schopností je v plánu přidat Kostru, pro zlepšování schopností nebo spíše jejich částí a to jsou Ability Points (O těchto bodech se dozvíte později v část ~Roleplay~). To stejné zároveň platí i o Kostře Techniky, Kostře pro Filleri Technik, Kostře pro Klany (Zároveň bude i zveřejněna místnost pro klany) a další informace týkající se technik, schopností a všeho dalšího. Záměrně však tyto body přeskakuji, jelikož chci vytvořit beta verzi stránky pro prvotní schvalování. Je samozřejmostí, že spousty lidem tyto informace mohou chybět, především, pokud nevíte, které schopnosti jsou zakázané, které ne, které techniky mají speciální podmínky a tak podobně. Ve spoustě článcích zmiňuji a odkazuji na topici, kde budou tyto informace dostupné. Ty ale jak už jsem zmínil budou vytvořeny později a i když jsou to podstatné věci, pro beta verzi spuštění schvalování nejsou důležité. Všechny tyto informace, co si uživatel může a nemůže dovolit (Většinu toho naleznete v pravidlech a v dalších částech fóra), lze dodatečně zjistit u mě tedy, Hlavního Administrátora. Pokud mě tedy za tímto účelem kontaktujete, mile rád vám odpovím na vaše dotazy a pár věcí vám vyjasním. Během beta verze schvalování totiž mám v plánu dodávat všechny ostatní potřebné informace a do každé části fóra přidat odpovídající odkazy, které ještě nebyli doplněné.
Dále, jak jistě všichni víte, se neustále zmiňuji o jisté velice důležité části a to informacích ~Roleplay~. Dnešním dnem se na této sekci začalo pracovat a je možné, že koncem dnem bude i vložena a to bude i hlavní stavební bod proto, aby jste všichni mohli začít tvořit charaktery a já tak spustit beta verzi schvalování. Naleznete tam veškeré informace o současném roleplay, takže by se mělo i několik dosti důležitých věcí vyjasnit. Hned vzápětí je v plánu vytvořit topic pro nováčky, kde bude vše krok za krokem vysvětleno, jednotlivě vás tam budu odkazovat na informace, v jakém pořadí by měli být získávány a také dodám své osobní rady a několik vyjasnění, které vám jistě zodpoví i na věci, jež nikde jinde zmíněny ještě nebyli. Musíte mě tedy prosím omluvit, že zpočátku nebudete mít vše tak přehledný a naservírovaný, jak tomu bude pro další případné hráče (pokud se tedy rozhodnete začít tvořit charakter hned po spuštění beta verze). Bohužel ale mám toho v poslední době více, než bych si přál a navíc mi končí i praxe, což způsobí menší aktivitu ohledně fórka. Proto také chci spustit jakýsi prozatímní provoz, díky čemuž budete moci pomalu na pár věcech pracovat a já do pár dní doplnit i zbylé informace a postupně připravit fórum na základní spuštění. Herně je možné spousty věcí také dodělat. Tím se myslím zbylý design, místnosti, které nebudou vytvořeny pro první spuštění a vše ostatní. Během schvalování budu mít i spousty práce s vašimi osobními místnostmi, ale i tak mám v plánu konečně dodělat obrázek pro část Shibaku na Ostrově Saisho a konečně dopsat údolí Sanbe Shi a Shikageho. Uvědomuji si, že pokud si vybíráte ostrov, i toto může hrát velkou roli a skutečně se omlouvám, ale na tento fakt jsem trochu pozapomněl a tento nedostatek vypustil. Na nápravě se ale už pracuje.
Nakonec bych rád dodal, že se plánují různý navigační mapy, odhalení celé mapy světa a dalších spousta podstatných věcí pro zkvalitnění roleplay. Chci jen, aby jste věděli, že tyto informace jsou také v plánu, jen je nutné na ně vynaložit dostatek času, který teď musím využívat alespoň pro spuštění prvotního schvalování. Z toho důvodu si tedy ještě musíte počkat, ale jak se říká, kdo si počká, ten se dočká.

S pozdravem,

Hl. Admin
Návrat nahoru Goto down
https://narutofuture.forumczech.com
Sponsored content





Vítejte Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte   Vítejte Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vítejte
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Všeobecné Infromace :: Oznámení-
Přejdi na: