~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 
 

 Sanbe Shi

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Sanbe Shi   Tue Apr 21, 2015 10:56 pm


~Sanbe Shi~


Jinsei no Sanbe je údolí nacházející se na ostrově Saisho. Ze dvou stran jej chrání pohoří Yasei no Iwa, které zabraňuje jakémukoliv průchodu a třetí stranu téměř celou uzavírá velké jezero Ryū. Díky tomu je toto údolí velice dobře chráněné a existuje jen jediná přímá cesta, jak se do něj dostat.
Jeho název je v doslovném překladu "Tři strany života" a představuje tři strany prstence života z Japonské mytologie. Prstenec je představitel tří způsobů života, podle kterých svůj život můžeme řídit.
První z nich znázorňuje rozvoj, život, který je zasvěcen poznání, rozvíjení vlastního ducha a předávání svých zkušeností dál. Patří mezi ně lidé, kteří se dožívají mnoho let a nakonec umřou přirozenou smrtí.
Druhý znázorňuje obětavost, život, který je obětován pro ochranu ostatních, jejich bezpečí a možnost rozhodnutí, jak by svůj život chtěli strávit. Tito lidé umírají rukou někoho jiného nebo nepřízní osudu.
Třetí znázorňuje sebezničení, je to život vedený k záhubě, sobecká touha potom stát se něčím více, než je možné a vlastní nevyrovnanost se svým osudem. Tito lidé umírají zaslouženou smrtí nebo vlastní rukou.
Toto je hlavní představitel způsobu života shinobi, kteří zde přebývají. Věří, že právě život každému člověku na světě přináší možnost, jak dosáhnout nevídaných cílů a právě životem vše začíná. Z generace na generaci se předávají další poznání, zkušenosti a rady, které s nimi žijí až do konce života a dále se rozvíjejí. Přidávají se k nim poznání, které každý jedinec získává po celý čas, který mu byl darován a dává mu možnost předat je dalším nástupcům a tak se stát nesmrtelným. Takhle totiž podle nich vzniká celý shinobi svět a takhle se utváří historie. Je to nekonečný koloběh života, jehož představitelem je znak, který nosí na svých ninja čelenkách. Dávají tak všem najevo svou víru a postavení, které v tomto světě zastávají.
Tento znak byl původně symbolem Skryté Vířivé vesnice, která v minulosti díky sobeckosti a strachu lidí byla od základu zničena. Rod jejich obyvatel nebyl však naprosto vyhuben a právě v té nejtěžší chvíli, když už nezbývaly skoro žádné naděje, se jejich potomci navrátili zpět a pomohli zažehnat zkázu, která byla téměř nevyhnutelná. I z toho důvodu a na jejich počest, jelikož mnoho z nich v této bitvě přišlo o život, byl jejich symbol obnoven a stal se vlastně představitelem všeho. Nového světa, nové naděje, nového znovuzrození.

Jinsei no Sanbe se dělí na tři hlavní části, z čehož každá z nich je něčím unikátní a výjimečná. Jejich jména jsou Shibaku, Hiroki a Satsuki a vznikali po čas toho, jak se celý národ vyvíjel a svá jména dostávala podle prvních představitelů, jimž byla svěřena. Společně utváří silnou komunitu, ale však s křehkým politickým systém. I když jsou totiž součástí jednoho celku, ne vždy se na všem všechny strany dokáží shodnout a díky tomu občas vznikají různé nepokoje. Doposud se ale prozatím po každé našla cesta, jak tento problém vyřešit a dosáhnout jakého si kompromisu. V tomto stavu bylo nutné údolí udržet, jelikož samotná aliance s ostrovem Sonohoka nebyla zrovna nejpevnější a vlastní vnitřní problémy tomu mohli akorát uškodit. Proto by také nemohlo nic z toho fungovat, pokud by nebyl zvolen představitel všech tří částí údolí Jinsei no Sanbe a vlastně i celého ostrova Saisho, Seikage.~Shikage~Shikage je hlavní představitel Ostrova Sonohoka a kontinentu Arechi, který pod něj spadá. Je to nejvyšší postavení, které může jakýkoliv shinobi dosáhnout. V překladu to znamená doslova stín smrti, což představuje i tradiční oblečení skládající se z pláště a klobouku černé barvy. Na klobouku si navíc můžete povšimnout bílého kosočtverce s černým znakem smrti uprostřed. Tato tradice je jedna z mála, která se zachovala ještě s původního tisíciletí a připomíná nám tak život, který se kdysi dávno žil.
V minulosti kage byli vůdcové skrytých vesnic a hlavní slovo v zemi měl Daimyō. Jelikož ale už svět není jednotný a vůdce musí být schopen udržet pořádek a všechny lidi ochránit, dlouho tomu je jinak. Proto se se také Shikage zodpovídá jen sobě samému a jeho slovo je zákon. Musí však respektovat názor Hyōgi (Radních), na jejichž post si je sám volí, ale také všech lidí, za kterých je zodpovědný.
Jeho první zvolení proběhlo hlasováním veškerých dospělých členů rodin, ale i jedinců, kteří spadali pod údolí Sanbe Shi. On sám si následně zvolil zástupce, jejich počet se celkovým vývojem populace zvyšoval. Později tedy právo volit nového nástupce bylo uděleno pouze Hyōgi, kteří ale povětšinou respektovali návrh předchozího Shikageho ohledně svého nástupce. Tak tomu bylo v případě, když předchozí kage odstoupil dobrovolně nebo z neschopnosti dále plni své povinnosti. V současné době tento post zastává už třetím rokem Yoshimitsu Masahiro.~Yoshimitsu Masahiro~~Hodnost: Shikage
~Pohlaví: ♂ Muž
~Věk: 29
~Výška: 182 cm
~Váha: 60 kg
~Elementy: Suiton; Raiton

~Popis~

Hachiro je tajemný člověk, o kterém toho není zrovna moc známo. Málokdo ví, proč si jej předchozí Seikage zvolil za svého nástupce a co je na něm vlastně tak unikátního. Na ostrově Saisho však vládne pevnou rukou a málokdy promine jakýkoliv druh prohřešku. I když by vám ale díky tomu připadal dosti přísný a svým způsobem chladnokrevný, není tomu tak. Dokáže pochopit, co si každý v tomto světě musí prožívat a jaké strasti dennodenně zakusit. Přesto je však nutné udržet pořádek a pokud by neukázal svou autoritu a nenastavil světu i stinnou stránku, nedokázal by si toto své postavení dlouho udržet. Za své lidi by se ale kdykoliv postavil a bránil by je do posledního dechu.
Po většinu času Hachiro na tváři nosí masku, jejíž účel je ale neznámý. Rozhodně tím svou tvář neskrývá, jelikož už několikrát bylo možné ho zahlédnout i bez ní. Každý by však uznal, že ať s maskou nebo bez masky, dal se považovat za skutečně pohledného muže a nejedna dívka, či žena by po něm toužila. Do svého života ale skoro nikoho nepouštěl a rád svůj volný čas trávil osamotě nebo další prací. Té vždy bylo dostatek.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
 
Sanbe Shi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Sonohoka :: Sanbe Shi-
Přejdi na: