~ Naruto: Unexpected Future ~

PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 

Dojo

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin

Poèet pøíspìvkù : 70

PříspěvekPředmět: Dojo   Sun Nov 01, 2015 9:14 pm

Toto Dojo se nachází na severozápadě vesnice a je to také jediné veřejné Dojo v celém Hiroki. Je to větší budova ve tvaru U, která je rozdělena na několik částí podle druhu tréninku. Můžete zde naleznout velkou škálu volně přístupných cvičných zbraní, spousty předmětů a pomůcek pro skoro jakýkoliv druh tréninku a také specializované místnosti například pro posilování své fyzičky, reflexů, ale i cvičné místnosti s různými možnostmi obtížnosti co se týče pastí a všelijakých nepříjemných situacích, které mají napodobit reálné situace. Úrovně si lze pak nastavit podle své potřeby a mnohdy se skutečně stává, že někdo přecení své schopnosti a při té nejtěžší připraví sám sebe o život. Dojo bylo nedávno kompletně renovované z důvodu zvýšeni kvality služeb a možnosti lepšího výcviku. Hiroki se totiž všeobecně na podobné typy služeb nezaměřuje, tudíž když už je něčeho nedostatek, musí to nahradit naopak celková kvalita. Přímo ve vesnice lze sice najít ještě jedno venkovní cvičiště, které však ale většina shinobi nenavštěvuje díky jeho horší přístupnosti a špatným podmínkám. Stále ale samotné okolí Hiroki poskytuje dostatek možností, ze kterých si každý může vybrat dle své potřeby. Pokud se ale již rozhodnete místo toho navštívit Dojo, je pravidlem a zásadou v něm udržovat pořádek, nice neodnášet a všeobecně dodržovat základy slušného chování. Přeci jen, když už se o něco s někým dělíme, musíme najít vždy nějaký kompromis, který nakonec bude vyhovovat všem těm, jež se ho účastní.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
Krumla
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 20

: Taka Tokugawa | Secret
 : 5
 :
0/2000  (0/2000)

PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Tue Nov 03, 2015 6:15 pm

Taka Tokugawa

Bola to celkom zvláštnosť, aspoň pre niekoho ako ja, využívať verejné Dojo. Predsa len som patrila k ľuďom, ktorý mali prístup ak k niečomu.. povedzme že súkromnejšiemu. Bola som však tu, oblečená do môjho klasického tréningového úboru, spočívajúceho v bielom obtiahnutom tielku a podobne sfarbenými trojštvrťovými nohavicami. Trénovala som pomerne jednoduchú vec, aspoň pre teraz. Obyčajné hádzanie kunaiov. Aj keď bola pravda, že aj toto bola jedna z vecí ktoré by mi raz mohli zachrániť prdel. Nebolo to len hádzanie z miesta, ale striedalo sa to aj s hádzaním na pohyblivý terč za pohybu, z rôznych pozícií, hádzanie zbraní do slepých bodov a podobne. Pomerne.. zložitejšie veci. Nevravím že sa mi všetky úplne bezproblémov podarili. Bola som stále geninom, bolo čo doťahovať aj v tomto. No bolo to pomerne obstojné. Ak som aj minula, nikdy to nebolo o moc. Vedela som však źe "nikdy to nebolo o moc" by u mojej mamy neobstálo.. a tak nejak som tušila že ani u mojej terajšej opatrovníčky nie. Preto som si len znova začala zbierať kunaie a nastavovať terče, čas k pokračovaniu v mojom.. tréningu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daimyō
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Sat Nov 07, 2015 6:48 pm

~Posel~

"Bože, kdybych věděl, že mám doprovázet takový sprostý děcko jako ty, tak tento úkol ihned odmítnu" Ozvalo se náhle Tace kousek za zády. Když by se otočila, mohla by zahlédnout vysokou černovlasou ženu se samolibým úšklebkem.
"Plochý to je, tváří se to jako kdyby to bylo středem vesmíru a ještě se na to nedá dívat. Komu jsem co udělala" Zakroutil hlavou žena a konečně přistoupila k Tace o něco blíže.
"Nemysli si, že jsem o tobě nic neslyšela ale... je mi to popravdě naprosto ukradený. Na rozdíl od tebe jsem totiž už něco dokázala a alespoň mám být na co pyšná ale ty... ty si jen sprosté děcko. Nic více a ani méně, to si pamatuj." Načež jí hodila velký pytel, div se ji tím nepokoušela sejmout, jakou prudkost a ráži tomu přitom dala.
"Je tě potřeba na nějaké misi a nemáme času nazbyt. Tady máš věci na převlečení a všechnu ostatní výbavu, kterou na tento úkol budeš potřebovat. Tvoje milovaná radní teď zrovna není přítomna ve vesnici a nemáme čas se u ní zastavovat. Proto mi předem tyto věci předala, aby jsme mohli dohnat zbylé členy mise" Odvětila na vysvětlenou dříve, než se mohlo to blbé děcko začít vyptávat. Hned na to se jen prudce otočila, div Taku nešvihla svými dlouhými vlasy a rozešla se směrem ven z Doja.
"Počkám venku, tak se moc dlouho nezdržuj... holčičko" A zmizela za posuvnými dveřmi. Nebyl to teda zrovna vrchol milosti a řekněme si, úctu k někomu jako je Taka, rozhodně neměla v popisu práce.
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Genin
Genin

:
0/2000  (0/2000)

PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Sat Nov 07, 2015 7:07 pm

Taka Tokugawa

Pootočila som hlavu aj s podvihnutým obočím k ženskej, ktorá ku mne prišla. Teda, nie že by ma slovami práve šetrila. No čo, na podobné veci som bola zvyknutá aj keď som nie práve rada na seba nechala podobným spôsobom kydať. Ale wau.. ako vážne, to bolo tak dospelé a cool. Úplne z nej bolo cítiť ten rešpekt. No čo, museli existovať aj takýto ľudia. "Prebrala" som si od nej tašku a len som počkala, kým odíde. Bez jediného slova, dokonca ani nič na obranu či obhajobu, načo aj? Takýmto ľuďom bolo zbytočné niečo hovoriť. Navyše bolo viac než zjavné že ma provokuje naschvál a.. že ma chce vyprovokovať? K čomu? Úprimne som nechápala čo tým chcela dosiahnuť no tieto myšlienky som zahnala a radšej som sa v šatniach prezliekla. Katanu som si prehodila cez rameno a do rúk chytila čelenku, zaitaľ čo som začala vychádzať z budovy a rozhliadať sa po tejto veľmi, milej a zhovorčivej slečne. Uviazala som si shinobi pásku na čelo A taktiež som si tým zopla vlasy dozadu, aby mi nepadali a tak. Následne som už len katanu zhodila z ramena, cez ramená prehodila ruksak a došla som k nej. 
"Kade?" Spýtala som sa. Predsa len mi nepodala v podstate žiadne informácie.
Návrat nahoru Goto down
Daimyō
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Sun Nov 08, 2015 4:03 pm

~Posel~

"Trvalo ti to..." Odsekla jen krátce žena, když Taka konečně vyšla. Neměla zájem o to jí poskytnout více informací. To, že měla její věci už byl dost velký náznak toho, že nejde jen o pouhý vtip, jelikož by k nim jinak nejspíše ani nepřišla. Teď bylo hlavně nutné se co nejrychleji přesunout na místo určení, jelikož už teď měli velké zpoždění a ostatní shinobi, kteří se měli mise účastnit zajisté budou již čekat.
"Musíme vyrazit. Pojedeme z lodního přístavu tady v Hiroki, aby jsme se co nejrychleji dostali k molu u Hlavní Brány Satsuki. Můžeš být rada, že už nemáme moc času, jelikož ostatní si nemohli vést prdel tak jako ty." Neopomněla samozřejmě dodat další uštěpačnou poznámku načež se k Tace zase otočila zády, div ji nešvihla vlasy a rychle vyrazila směrem k přístavu. Jestli jí ten nedopečený fracek následoval nebo ne, to už jí skutečně nezajímalo. Přeci jen, na misi se měla dostavit ona a jako doprovod nedostala za úkol někoho přesvědčovat, že se nejedná o nějakou past nebo žert. Pokud by se tedy rozhodla zůstat u doja, její mínus. Černovlasá žena by za to spíše byla i ráda.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Krumla
Genin
Genin

:
0/2000  (0/2000)

PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Sun Nov 08, 2015 4:22 pm

Taka Tokugawa

Rozmýšľala som, ako by na podobné poznámky a správanie reagovala moja mama. Teda túto ženu by bezproblémov a bez jediného náznaku súcitu zabila. Bola naozaj chabou kunoichi už len kvôli jej správaniu. Shinobi by nemali byť taký.. ľahkovážny? a tak ľahko si vypustiť ústa. Naozaj ma to trápilo. Ak som mala byť na misii s touto ženou, no nevedela som či by to dopadlo dobre.
"Mala by si šetriť slovami. Si shinobi, nie rosnička." Odvetila som jej s náznakom nezaujatého a chcene falošného úsmevu. Naďalej som sa však ňou nezaoberala. Povedala prístav a tiež takým smerom aj vyrazila, tak som sa teda vybrala tiež.  Rukou som stále zovierala katanu. Nebolo to tým že by som sa bála, že ju stratím.. to nie, len sa z tejto pozície omnoho ľahšie tasila, než keby som ju mala na chrbte. Navyše som nemala rada tasenie z chrbta už len z dôvodu, že sa pri ňom jeden veľmi odkryje a bam, niekto rýchli by toho vedel využiť. Navyše som bola z klanu z akého som bola.. nikdy som nebola v bezpečí, ani v dedine, ktorá mi bola momentálne domovskou.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Dojo   

Návrat nahoru Goto down

Dojo
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hřbitov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Saisho :: Jinsei no Sanbe :: Hiroki-
Přejdi na: