~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

Share | 
 

 Takumi

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 24

PříspěvekPředmět: Takumi   Thu Apr 23, 2015 3:04 pm


~Takumi~


Takumi, část údolí, na které není nahlíženo s velkým respektem a jako samotná vesnice je brána spíše za podřadnou. Už její název, který je vlastně v překladu řemeslník, na sebe neupoutává zrovna moc pozornosti a její celkový vzhled a vzdálenost od ostatních částí Sanbe Shi vše jen zhoršuje. Jejich primárním zaměření je totiž těžba a následné zpracování materiálu, který je dále po vodě rozesílán. Proto zde také byl vybudovaný přístav a speciální nádrž, která řeku dělila, ale zároveň poskytovala možnost nové těžby, alternativního pohonu, za pomocí uměle vytvořených vodopádů a mnoho dalšího. Díky časté těžbě, početným kovárnám a různým dalším dílnám, je v Takumi neustálý rozruch a jeho celkové znečištění je na dost velké úrovni. Proto zde také povětšinou přebývají jen ti, co zde přímo pracují. Přesto tu lze však naleznout i spoustu rodin, organizací, popřípadě i klanů, které se specializují na zbraně a jejich využívání a díky tomu k nim mají neustálý přístup. Nejsou však ale obvyklý ani shinobi, zaměřující se na ninjutsu spojené s elementární podstatou Doton.  Ten je samo sebou i často využíván při samotné těžbě.
I když je tato část údolí pro většinu lidí bezvýznamná, opak je pravdou. Její výdělky činí téměř 70% příjmů celého Sanbe Shi a bez neustálého zásobování zbraní, běžných předmětů využívaných v domácnosti, cetek a všeho dalšího, na co si vzpomenete, by jak shinobi z ostrova Sonohoka, tak i z ostrova Saisho, dlouho nevydrželi. Závisí na nich život skoro každého jednotlivého člověka a za to se jim nedostává téměř žádné úcty. Navíc, jejich vlastní životy jsou v neustálém ohrožení, jelikož doly jsou velice nestabilní a celkově hory v jejich blízkosti přináší spoustu nejistoty z případného zavalení. Ještě větší strach však vyvolává průsmyk Shinigami, který prochází celým pohořím a spojuje tak dvě oddělené části ostrova. Proto se také často stává, že Takumi musí čelit útokům různých zvířat, ale i podivných stvoření, který jim dosti znepříjemňují život. Z toho důvodu musí být tato část Sanbe Shi velice přísně chráněna a samotný průsmyk je nutné neustále hlídat. Spoustu shinobi zde tedy nalezne uplatnění a možnost finančního zajištění, díky pravidelnému přijmu. Jednoduchá práce to, ale rozhodně není. Jen za posledních několik let při ní přišlo o život přes 32 mužů, 15 žen a 34 dětí.~Ishi Takumi~


~Hodnost: Hyōgi
~Pohlaví: ♂ Muž
~Věk: 46
~Výška: 175 cm
~Váha: 63 kg
~Elementy: Doton

~Popis~

Ishi Takumi patří do dlouhého rodu rodiny Takumi, která si post Hyōgi předávala z generace na generaci. Patřili mezi jedny z mála, kteří si svou pozici udržovali až do dob, kdy z důvodu svého pokročilého věku bylo nutné své místo předat dál. Ishi byl v pořadí třetí, který měl tu čest podílet se přímo na rozvoji celého údolí a s vesnicí pod svými křídly přispívat co jeho největšímu rozvoji. Byl obeznámen s názorem, který si nesl mezi lidmi ostatních částí Sanbe Shi, ale nikdy nedával znát, že by jej tento fakt nějak trápil. On sám, ale i ostatní z vedení moc dobře věděli, co je jejich úlohou a jaké by to neslo následky, kdyby ji neplnili. Vždy mu šlo jen o blaho všech, co na nich byli závislý.
Ishi byl považován za velice milého člověka, který se málokdy neusmíval. Ze všech Hyōgi navíc byl i nejshovívavější a hodně lidí toho rádo zneužívalo. Jak se ale říká, tichá voda břehy mele a zrovna tohoto muže by neměl nikdo podceňovat.
Bylo známo, že v ovládání Dotonu byl Ishi skutečným mistrem, i když své schopnosti jen pramálo ukazoval. Pokolení rodu Takumi se táhlo až do let, kdy existovala ještě  země Země, takže se nebylo ani čemu divit. Jestli, ale vlastnil i jiné elementární podstaty nebo ještě v něčem vynikal, to skutečně nebylo známé. Jeho autorita tímto faktem však byla o to více poškozena a respektu se mu často nedostávalo ani od ostatních Hyōgi, především tedy s ostrova Sonohoka. Všichni ale víme, že i řemeslník dokáže občas překvapit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutofuture.forumczech.com
 
Takumi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Naruto: Unexpected Future :: Ostrov: Sonohoka :: Sanbe Shi :: Takumi-
Přejdi na: