~ Naruto: Unexpected Future ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~ Naruto: Unexpected Future ~
 
PříjemPortalLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto: Unexpected Future, internetovém herním textovém RPG forum zaměřené na známé anime & mangu Naruto. Všichni nový hráči jsou tu vřele vítání a pro všechny začínající doporučuji, aby si do začátku přečetli vše uvedené v místnosti ~Základní Informace~

 

 Otevření Schvalování Charakterů

Goto down 
AutorZpráva
Daimyō
Admin
Daimyō


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 03. 15
Age : 29

Otevření Schvalování Charakterů Empty
PříspěvekPředmět: Otevření Schvalování Charakterů   Otevření Schvalování Charakterů EmptyWed Jul 01, 2015 11:24 pm

Zdravím,

nejprve bych se rád omluvil za svou delší nepřítomnost na fóru, které jste si asi mohli povšimnout. Řešil jsem jisté osobní záležitosti a nemohl se věnovat této mimo školní a pracovní činnosti. Navíc jak jistě všichni víte, bylo zakončení školy, takže se toho ještě více nahrnulo, než obvykle. Chápu, že teď o prázdninách asi skoro každý bude mít nějakou brigádu a nebo bude na dovolené, takže nebude čas se tolik věnovat fóru, tak jako tomu bude i u mě. Přesto však neplánuji být po celý dva měsíce neaktivní a je téměř jisté, že v brzké době dokončím i vše ostatní. Prozatím tímto oznámením otevírám Beta verzi schvalování, jež každý uživatel může využít k postupnému tvoření svého charakteru, díky čemuž už nemusí jen vyčkávat. Pro vysvětlení, toto schvalování je v beta verzi z důvodu neúplnosti všech potřebných informací. Všechny základy samozřejmě byli sepsány a naleznete je v různých částí naší stránky, kde se s nimi můžete obeznámit a následně podle pokynů dále postupovat. Chybí však spousty doplňujících informací jako například kostra klanu/rodiny, zakázané techniky/schopnosti, návod pro začátečníky jak na stránce postupovat a mnoho dalšího. Proto je také nutné své případné tvoření nebo neobjasněné dotazy konzultovat s administrátorem stránky, aby jste se tak vyhnuli zbytečným problémům. Pokud si však chcete být jistí správností životopisu a nechcete své nejasnosti propírat s administrátorem, můžete nadále vyčkávat, než se zde objeví všechny ostatní informace. Běta verze schvalování však byla spuštěna z důvodu, aby uživatelé mohli začít pomalu pracovat na svém charakteru a mezi tím se mohli doladit zbylé záležitosti pro Alfa verzi spuštění a spuštění plné verze schvalování. Tento čas bude zajisté dobře využitý a snad vše bude dokončené v čase, kdy na hru budou uživatelé ještě natěšení a neztratí svůj prvotní zájem o začlenění do našeho kruhu. Bohužel je nutné si uvědomit, že tato stránka je v počátcích a pro její kvalitu je zapotřebí nic neuspěchat. V brzkém čase můžete očekávat i bližší rozepsání všech prací, které budou v následujících dnech provedeny a co ještě můžete očekávat. Prozatím vám mohu jen poděkovat za vaši trpělivost a že na nic nespěcháte, i když by jste nejspíše asi nejraději chtěli. Můžete si být ale jistí, že vývoj fóra se rozhodně nezastaví a vaše trpělivost se nakonec přeci jen vyplatí. Můžu vám tedy ž jen popřát hodně štěstí v tvoření charakteru a v případě jakýkoliv otázek mě můžete kontaktovat prostřednictvím PM nebo skypu: Mayestro691, kde mě naleznete pod přezdívkou "Akihiro". Ještě jednou se omlouvám za protahování celkového spuštění schvalování, jelikož toto oznámení mohlo být sepsáno už před 14 dny. Jak už jsem ale řekl, bohužel to nebylo možné a jsem si téměř jistý, že většina z vás přeci jen ke konci roku toho měla stejně více, než  obvykle a podobným záležitostem by ani nebylo možné se věnovat. Pokud ne, nedá se nic dělat, ale jak se říká, ne každý den je posvícení. Mnohokrát děkuji za vaše trpělivost a doufám, že brzy hru zdě budeme moci spustit a dát se tak do tvorby nového a naprosto jedinečného příběhu.

S pozdravem,

Hl. Admin
Návrat nahoru Goto down
https://narutofuture.forumczech.com
 
Otevření Schvalování Charakterů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Otevření hry!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Naruto: Unexpected Future ~ :: Všeobecné Infromace :: Oznámení-
Přejdi na: